Produkty
Regulowane wsporniki tarasowe pod płyty
Regulowane wsporniki tarasowe pod legary
Podstawki tarasowe stałej wysokości pod płyty
System zagospodarowania wody deszczowej
Akcesoria montażowe do tarasów
System zagospodarowania wody deszczowej
Katalog produktów
Obrzeża ogrodowe
Skontaktuj się
+48585859737SERVICE@DDGRO.EU
Produkty
Regulowane wsporniki tarasowe pod płyty
Regulowane wsporniki tarasowe pod legary
Podstawki tarasowe stałej wysokości pod płyty
System zagospodarowania wody deszczowej
Akcesoria tarasowe
Obrzeża ogrodowe
Produkty
Skontaktuj się
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Home » FAQs » Jakie są warunki i jak wygląda realizacja płatności?

Jakie są warunki i jak wygląda realizacja płatności?

Ogólne warunki handlowe
Deck Dry Sp. z o.o.

Zamówienia

Zamówienia przyjmowane są w formie mailowej. Na podstawie zamówienia generowana jest faktura proforma i przesłana zwrotnie. Kolejny etap zależy od warunków płatności ustalonych indywidualnie.
Możliwe jest składanie zamówień z dowolnym adresem dostawy na terenie Polski.

Realizacja zamówień

Realizacja zamówień następuje w terminach wskazanych przez Deck Dry po przyjęciu zamówienia i po dopełnieniu formalności związanych z płatnością i potwierdzeniem kwoty zamówienia w zależności od warunków płatności:

 1. zamówienia za pobraniem wysyłane są po akceptacji kwoty na fakturze proforma lub innej kalkulacji wartości zamówienia.
 2. zamówienia realizowane na zasadzie przedpłaty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności na koncie Deck Dry Sp. z o.o.
 3. zamówienia realizowane z terminem płatności wysyłane są w uzgodnionym terminie i po akceptacji kalkulacji wartości zamówienia.
  Warunkiem realizacji zamówienia z odroczonym terminem płatności jest brak przeterminowanych płatności na koncie Zamawiającego oraz nie przekroczenie ustalonego limitu kupieckiego.

W okresach szczytu sezonu tarasowego terminy realizacji zamówień mogą zostać wydłużone do 7 dni roboczych. O odroczonym terminie realizacji poinformujemy przy potwierdzeniu zamówienia. W przypadku braku akceptacji proponowanych terminów dostaw przez Zamawiającego zamówienie uznajemy za anulowane.

Warunki płatności

Warunki płatności ustalane są indywidualnie z każdym zamawiającym.

Dla nowych kontrahentów zamówienia realizowane są po przedpłacie 100% lub za pobraniem. Warunkiem uruchomienia realizacji zamówienia na zasadzie przedpłaty jest wpłynięcie środków na konto Deck Dry.

Odroczony termin płatności możliwy jest wyłącznie w przypadku możliwości ubezpieczenia obrotu z Zamawiający w TU Euler Hermes. Wraz z uzyskaniem pozytywnej weryfikacji ustalany jest indywidualny kredyt kupiecki.
Warunkiem utrzymywania odroczonego terminu płatności jest terminowe regulowanie należności. W przypadku opóźnień w płatnościach Deck Dry może odmówić realizacji kolejnych zamówień oraz odmówić w przyszłości realizacji zamówień z odroczonym terminem płatności.

Koszty dostawy

 1. W przypadku dostaw poniżej 1 palety przesyłanych firmą kurierską koszty dostawy ponosi zamawiający w zależności od liczby paczek wg. poniższej tabeli poniżej,
 2. Deck Dry zobowiązuje się do pakowania towaru w jak najmniejszą liczbę paczek w ramach limitów rozmiarów i ciężarów paczek obowiązujących w firmie kurierskiej realizującej dostawę,
 3. tabela kosztów dostawy:
Ilość paczekKoszt przesyłki [netto]Dokumenty zwrotne [netto]Łączny koszt przesyłki [netto]
1 paczka25,00 zł5,00 zł30,00 zł
2 paczki50,00 zł5,00 zł55,00 zł
3 paczki75,00 zł5,00 zł80,00 zł
4 paczki100,005,00105,00 zł
5 paczek125,00 zł5,00 zł130,00 zł
6-10 paczek155,00 zł5,00 zł155,00 zł
 1. dostawy powyżej 20 kartonów (10-ciu paczek kurierskich) realizowane są na koszt Deck Dry

Zwroty

Zwroty przyjmowane są na następujących zasadach:

 1. Maksymalnie w przeciągu 2 miesięcy od daty zakupu (okres może być wydłużony indywidualne w uzasadnionych przypadkach),
 2. Po wcześniejszym zgłoszeniu do Deck Dry i uzgodnieniu przybliżonego terminu odsyłki,
 3. Warunkiem zwrotu pełnej kwoty jest dostarczenie towaru w nienaruszonym stanie, bez zabrudzeń, w oryginalnych kartonach,
 4. W przypadku uszkodzeń lub znaczących zabrudzeń Deck Dry może odmówić przyjęcia zwracanego towar,
 5. W przypadku zwrotu w opakowaniu uszkodzonym oraz innym niż oryginalne Deck Dry pomniejszy wartość zwrotu o koszty przepakowywania za każdy nieoryginalny lub uszkodzony karton.
 6. Koszty przesłania zwrotów ponosi zwracający,
 7. W przypadku przesłania zwrotu naruszającego warunki opisane w punkcie 4, w podpunktach a., b. i c. Deck Dry odeśle zwroty do zamawiającego i obciąży go kosztami odsyłki, z wyjątkiem sytuacji, w której strony uzgodnią inne rozwiązanie, za obustronną zgodą,
 8. Deck Dry zobowiązuje się do zwrotu należności za zwroty w przeciągu 14 dni od przyjęcia zwrotów na swój magazyn,
 9. Zwroty przyjmowane są wyłącznie na magazynie Deck Dry zlokalizowanym w Gdańsku przy ul. Wenus 73 A.

 Ceny

Ceny ustalana są dla każdego klienta indywidualnie. Możliwe jest obowiązywanie wielu cenników dla jednego odbiorcy uzależnionych od wielkości zamówienia. Dotyczy odbiorców dokonujących zamówień całopaletowych oraz obsługujących inwestycje.

Przedstawione informacje mają charakter ogólno informacyjny i są zbiorem dobrych praktyk. Nie mogą być one podstawą do roszczeń ani gwarancji wobec producenta.