Produkty
Regulowane wsporniki tarasowe pod płyty
Regulowane wsporniki tarasowe pod legary
Podstawki tarasowe stałej wysokości pod płyty
System zagospodarowania wody deszczowej
Akcesoria montażowe do tarasów
System zagospodarowania wody deszczowej
Katalog produktów
Obrzeża ogrodowe
Skontaktuj się
+48585859737SERVICE@DDGRO.EU
Produkty
Regulowane wsporniki tarasowe pod płyty
Regulowane wsporniki tarasowe pod legary
Podstawki tarasowe stałej wysokości pod płyty
System zagospodarowania wody deszczowej
Akcesoria tarasowe
Obrzeża ogrodowe
Produkty
Skontaktuj się
O firmie

DD GROUP czyli proste rozwiązania dla poważnych problemów

Home » O firmie

dd group team

Witaj na stronie naszej firmy!

Jesteśmy dynamiczną i innowacyjną firmą, której celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów i systemowych rozwiązań dla naszych klientów. Nasz zespół składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają wiedzę oraz umiejętności potrzebne do wykonywania swojej pracy na najwyższym poziomie.

Od samego początku istnienia firmy stawiamy na rozwój i innowacje. Nie boimy się wyzwań, a wręcz przeciwnie - podchodzimy do nich z ogromnym entuzjazmem i zapałem. Nasze projekty są zawsze dopracowane i zrealizowane z najwyższą starannością.

Wszystkie nasze produkty tworzone są przez nas z wielkim zaangażowaniem naszego zespołu badań i rozwoju. Produkcja odbywa się w naszym zakładzie produkcyjnym w Gdańsku. W naszej ofercie znajdziesz takie produkty jak: systemy tarasów wentylowanyc, systemy montażu tarasów drewnianych, obrzeża ogrodowe, akcesoria tarasowe i wiele więcej. Zawsze dostosowujemy się do potrzeb i wymagań naszych klientów, co pozwala nam osiągać najlepsze rezultaty.

Zapraszamy 
do kontaktu 

Nieustannie dążymy do rozwoju i poszerzania naszej oferty, dlatego inwestujemy w nowoczesne technologie oraz szkolenia dla naszego zespołu. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.

Innowacyjne i ekologiczne

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi zwraca uwagę na ekologię i ochronę środowiska. Nie bez powodu, ponieważ nasza planeta jest coraz bardziej zanieczyszczona i wymaga pilnej interwencji. Dlatego coraz większą wagę przykłada się do produkcji ekologicznych produktów, które w mniejszym stopniu szkodzą naszej planecie.

Tworzenie nowoczesnych ekologicznych produktów jest nie tylko potrzebą, ale również obowiązkiem. Produkty te charakteryzują się wysoką jakością oraz są przyjazne dla środowiska. W odróżnieniu od tradycyjnych produktów, które zwykle wykorzystują szkodliwe dla środowiska surowce i technologie, ekologiczne produkty są wytwarzane z surowców odnawialnych i w procesie ich produkcji wykorzystywane są nowoczesne technologie, które minimalizują wpływ na środowisko.

Poznaj nasz zespół

Katarzyna Duszyńska
V-ce prezes
Filip Baranowski
Dyrektor generalny
Agnieszka Ciećwierz
Dział inwestycji
Agata Markowska
Dział administracji
Jozef Baar
Dział sprzedaży
Natalia Adranowicz
Dział sprzedaży
Adam Runo
Dział sprzedaży
Greta Sosnowska
Dział obsługi klienta
Paweł Wojtynek
Dział produkcji
Robert Brzeziński
Dział rozwoju
Poli Edi Ogi
Dział wsparcia mentalnego
DD GROUP czyli proste rozwiązania dla trudnych problemów.
POLSKI PRODUCENT WSPORNIKÓW I AKCESORIÓW TARASOWYCH

DD GROUP czyli proste rozwiązania dla trudnych problemów.

Wierzymy, że istnieją proste rozwiązania dla trudnych problemów. Wystarczy je tylko poszukać… albo wyprodukować.

Tak się składa, że świetnie znamy się na tarasach. Widzimy w nich coś więcej niż deski i płyty. Dla wielu rodzin to sanktuarium spokoju i relaksu. Dla miejsc publicznych to atrakcyjne centrum wielu spotkań i spędzania czasu. Dlatego dla nas to wyjątkowe miejsce.
Co nas wyróżnia?

Tworzymy proste rozwiązania

A ponieważ dążymy do prostych rozwiązań, produkujemy i sprzedajemy wszystko to, czego potrzeba, by te wyjątkowe miejsca budować szybko i łatwo. Tworzymy regulowane wsporniki tarasowe, legary, płyty kompozytowe i akcesoria tarasowe niezbędne do ich montażu.

Rozwijamy również – jako grupa podmiotów DD Group i Deck-Dry – ofertę skrzynek rozsączających, handlu drewnem oraz usług wykonawstwa tarasów.
3000+
Zbudowanych Tarasów
100000+
m2 powierzchni tarasów
100+
Miejsc, w których kupisz nasze produkty
rzetelna firma
rynkowy lider innowacji
innowacyjna gospodarka
DLA KOGO JESTEŚMY?

Działamy, żeby pomóc

Jesteśmy polskim producentem i posiadamy pełną kontrolę nad procesem produkcji. Dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za właściwości naszych produktów.
Dla firm i domowych majsterkowiczów
Współpracujemy z projektantami i wykonawcami, z sieciami handlowymi oraz z osobami, które pragną samodzielnie zrealizować wymarzony taras dla swojego domu.
Wsparcie merytoryczne
Wszystkim Klientom oferujemy pełne wsparcie merytoryczne w zakresie budowy tarasów.
Współpraca biznesowa
Dla projektantów i dystrybutorów przygotowaliśmy specjalne warunki współpracy oparte na szybkiej i niezawodnej dostawie oraz prostych procedurach.
Rodzinny kapitał z tradycjami
Jesteśmy firmą z rodzinną tradycją i nie mamy struktury korporacyjnej. Pomagamy Tobie w sposób bardziej elastyczny i dopasowujemy się do Twojej sytuacji i celu, jaki sobie stawiasz.

Jak możemy Ci pomóc?

Sprawdź, co zyskasz na współpracy z nami, albo dowiedz się więcej o produktach, które dla Ciebie produkujemy.