Produkty
Regulowane wsporniki tarasowe pod płyty
Regulowane wsporniki tarasowe pod legary
Podstawki tarasowe stałej wysokości pod płyty
System zagospodarowania wody deszczowej
Akcesoria montażowe do tarasów
System zagospodarowania wody deszczowej
Katalog produktów
Obrzeża ogrodowe
Skontaktuj się
+48585859737SERVICE@DDGRO.EU
Produkty
Regulowane wsporniki tarasowe pod płyty
Regulowane wsporniki tarasowe pod legary
Podstawki tarasowe stałej wysokości pod płyty
System zagospodarowania wody deszczowej
Akcesoria tarasowe
Obrzeża ogrodowe
Produkty
Skontaktuj się
Opinie i nasze realizacje.
Fotogalerie

Opinie i nasze realizacje.

Home » Opinie i realizacje

made in Poland

Kompletny przewodnik po tarasach wentylowanych.

Sprawdź nasz kompletny przewodnik po technologii tarasów wentylowanych. Wszystko o projektowaniu, montażu i zastosowaniu tarasów na wspornikach i podstawkach w jednym miejscu.

To jedyny tak kompletny przewodnik w Internecie.
Sprawdź przewodnik

Praktyczne narzędzia dla projektanta?

6 narzędzi gotowych do użycia w formatach DWG, RFA, PDF i XLS. 44 pliki, 114 stron materiałów.
Sprawdź zestaw narzędzi
realizacje.

Zobacz nasze produkty i realizacje.

Taras z płytek ceramicznych może wytrzymać ciężar dużej drewnianej donicy
Cokoły tarasowe utrzymują ciężar mebli ogrodowych
Regulowane podstawy odwodnienia tarasu
Przestrzenie publiczne często wymagają poziomowania za pomocą regulowanych cokołów
Poziomy roznych pomieszczen mozna latwo wyrownac
Taras na regulowanych podstawach
opinie.

Co mówią nasi partnerzy?

Na początku roku 2016 w miesiącach styczniu i lutym 2016 roku wspólnie z firmą DECK-DRY Sp. z o.o. wykonaliśmy na naszej inwestycji pod nazwą Park Sowińskiego w Poznaniu tarasy wentylowane z deski drewnianej Modrzew Syberyjski.

Na inwestycji został zaprojektowany taras wentylowany opinie naszych Architektów na ten temat są jednoznaczne – tarasy podniesione za pomocą wsporników poziomujących są idealne na każdą inwestycję. Ich uniwersalność przewyższa wszystkie inne systemy. Wsporniki tarasowe pozwalają na pokonanie nierówności terenu, progów przy drzwiach balkonowych, które muszą zostać wykonane w celu zabezpieczenia mostków cieplnych, zamaskowania elementów kotwiących balustrady i wielu innych podobnych newralgicznych miejsc na balkonie, loggii czy tarasie.

Dzięki różnorodności dostępnych stałych podstawek dystansowych i wsporników poziomujących można zbudować niemalże każdy taras wentylowany. Opinie użytkowników czyli naszych klientów, którzy zakupili mieszkania z przyległymi do nich tarasami są równie pochlebne. Mieszkańcy bez problemu mogą przeciągać pod tarasem wentylowanym różnorakie instalacje np. kable elektryczne, nawodnienie pozostałej części ogródka, podświetlenie terenu czy nawet nagłośnienie i pompy do basenów.

Zastosowany przez nas system tarasów wentylowanych zdobył znakomite opinie użytkowników a to przecież jest najważniejsze.

Od chwili kiedy zapoznaliśmy się z szerokim asortymentem firmy w zakresie produktów DD Pedestals na wielu naszych inwestycjach zastosowaliśmy system tarasu wentylowanego.
Moja opinia na temat tarasu wentylowanego wykonanego na wspornikach regulowanych DD Pedestals jest jedna – idealne rozwiązanie dla każdego.

System tak łatwy że montaż wykonałem samodzielnie.

Mój stary taras przydomowy wyłożony był płytkami gresowymi. Taras jest w takim miejscu, w którym zazwyczaj słońce dociera tylko rankiem a wilgotność od ogrodu jest stosunkowo duża. Jak to bywa z płytkami zaczęły po kilku latach odpadać.
Gdzieś w internecie natknąłem się na system niewidocznego montażu desek drewnianych DECK-DRY. Deski są oddzielone od legara plastikowym łącznikiem dzięki czemu nie gniją co w moim przypadku było niezmiernie ważne ze względu na niewielkie nasłonecznienie tarasu. Firma produkująca wyżej wspomniane łączniki produkuje również system dystansów do wykonania wentylowanego pokładu tarasu. Było to dla mnie idealne rozwiązanie bo dzięki temu mogłem również pozbyć się zbędnych schodków.

W firmie zamówiłem wszystkie niezbędne elementy. Panie w firmie pomogły mi dopasować odpowiednie wysokości potrzebnych podpórek. Otrzymałem także bardzo jasną i pełną podpowiedzi instrukcję montażu oraz filmik instruktażowy na maila. Deski kupiłem u siebie w mieście. Na składzie drewna Panowie docieli mi deski z niewielkim zapasem, a docinkę ostateczną wykonałem już sam podczas montażu.

Gdy już miałem wszystkie elementy przystąpiłem do montażu, który przebiegał nad podziw szybko i sprawnie.

Zgodnie z instrukcją do czynności przystępowałem kolejno – najpierw oczyszczenie powierzchni ze zbędnych elementów, zanieczyszczeń itp. Później ustawienie wsporników a na nich legarów (obniżonych o wysokość deski i łącznika).

Póżniej sumiennie zgodnie z instruktażem przykręcałem łączniki do deski a następnie deskę za deską do podniesionych, wypoziomowanych legarów.

I oto mam wspaniały taras.

Cieszy mnie podwójnie bo wykonałem go samodzielnie. Jest moją chlubą. Chwalę się i polecam takie rozwiązanie wszystkim moim gościom. Opinie na temat mojego tarasu wentylowanego są zawsze takie same – wspaniały!
Osoba prywatna, klient
Na przełomie 2015 i 2016 roku wspólnie z firmą DECK-DRY Polska realizowaliśmy projekt budowy okładziny drewnianej jako wykończenia bulwaru Xawerego Dunikowskiego oraz Lecha i Marii Kaczyńskich we Wrocławiu.

Ogólne opinie tarasu wentylowanego wykonanego na przedmiotowej inwestycji są jednoznaczne – idealne rozwiązanie do stabilnego wypoziomowania decku drewnianego na legarach.

Bulwar i jego pokład w postaci desek drewnianych tj. taras wentylowany opinie wśród użytkowników ma bardzo dobre.

Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania mogliśmy dopasować się do stopni, które również pełnią funkcję siedzisk. Wsporniki poziomujące firmy DDPedestals pozwoliły nam na dopasowanie się poziomem do przygotowanych wcześniej balustrad, które montowane są do podłoża za pomocą dużych, solidnych kotew i dzięki systemowi tarasu wentylowanego można było je bez problemowo pokryć deskami okładziny.

Elementem, do którego konieczne było dostosowanie wysokości decku były również krawężniki chodnikowe, stanowiące element rozdzielający nowo powstały element tarasowy z wcześniej ułożonym chodnikiem z kamienia.

System wsporników poziomujących DD Pedestals okazał się idealny do wykonania naszej realizacji we Wrocławiu. Dzięki niemu udało nam się spełnić wszystkie wymagania projektowe jak również budżetowe.

Była to realizacja wykonywana we współpracy z Miastem więc wymagania postawione na etapie projektowym były niepodważalne i niemożliwe do zmiany, a jednak udało się je osiągnąć.

Indywidualne opinie tarasu wentylowanego wykonanego na bulwarze są znakomite i najlepiej podkreślają zadowolenie użytkowników. Taras spełnia zamierzone funkcje – zarówno konstrukcyjne jak i użytkowe.

Miejsce to jest bardzo lubiane przez mieszkańców miasta.
Nasz ogród zdobył wiele ciepłych opinii od odwiedzających wystawę i słów uznania wśród architektów krajobrazu, został nawe nazwany ogrodem na miarę Chelsea Flowe Show.

Jestem monterem tarasów  drewnianych i kompozytowych  z wieloletnim stażem. Taras wentylowany opinie wśród moich klientów ma bardzo dobre.  

Montuję setki m2 tarasów rocznie. Wykonywałem wiele tarasów drewnianych zarówno z drewna rodzimego jak i egzotycznego jednak zauważyłem, że coraz więcej osób wykorzystuje do pokrycia swoich tarasów również płyty ceramiczne.

Na rynku jest teraz ogromny wybór  możliwości pokrycia naszych oprzygomowych stref relaksu. Mogą to być duże płyty kamienne, płytki ceramiczne 60×60 czy 30×120, płyty z surowego betonu, naturalne deski drewniane, deski kompozytowe itp.

Zauważyłem, że taras wentylowany opinie zyskuje coraz to lepsze a zainteresowanie klientów takim rozwiązaniem z sezonu na sezon rośnie. 

Poniżej wypiszę kilka podstawowych zalet tarasu wentylowanego:

  • montaż jest prosty, szybki, i stabilny
  • nie trzeba wykonywać żadnych prac związanych z zaprawami, klejami, fugowaniem itp
  • dzięki braku konieczności zastosowania powyższych materiałów taras staje się o wiele bardziej wytrzymały na warunki atmosferyczne tzn nic nie pęka, kruszy się itp.
  • na zamontowanej posadzce nie zalega woda i śnieg – wszystko spływa w warstwy poniższe
  • pod okładziną można poprowadzić różne instalacje – elektryczne, wodne, świetlne itp
  • można tam zainstalować różne mechanizmy np. pompy do basenów, natrysk roślin w ogrodzie, nagłośnienie itp.
  • daje nam wiele możliwości finalnych – wiele typów desek drewnianych czy kompozytowych, płytek ceramicznych, kamiennych, betonowych
  • i co najważniejsze podkonstruckja czyli wspornik tarasowy pozostaje niezniszczony – można wykorzystać go wielokrotnie. Jeśli zniszczy nam się okładzina wierzchnia można ją szybko usunąć i ułożyć nową na już przygotowanych wspornikach.

Podsumowując, taras wentylowany jest najbardziej trwałym, szybkim w montażu i wygodnym systemem montażu tarasów.

Taras wentylowany monter tarasów u klientów prywatnych

Tarasy w systemie DECK-DRY zyskały aprobatę naszego Klienta nie tylko dzięki swej urodzie, ale również dzięki nowatorskiej formie montażu.
BLOG O TECHNICE TARASOWEJ.

Czytaj więcej o tarasach wentylowanych.

Karty techniczne wszystkich produktów

Z przyjemnością prezentujemy Państwu Karty Techniczne wszystkich naszych produktów.

Krajowa Ocena Techniczna dla tarasów wentylowanych

Nasze produkty posiadają Krajową Ocenę Techniczną. Pragniemy poinformować że w dniu 29.06.2022 nasze produkty uzyskały Krajową Ocenę Techniczną wystawioną przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Na podstawie Krajowej Oceny Technicznej stworzyliśmy Krajową Deklarację Zgodności. Od teraz nasze produkty oznaczamy znakiem budowlanym. Dlaczego jest to tak ważna informacja? W branży wsporników to nowość. Nowe przepisy z […]
taras wentylowany schody do ogrodu taras na wspornikach

5 trików jak zrobić taras wentylowany schody do ogrodu lub siedziska.

Planujesz taras wentylowany schody do ogrodu a nie wiesz czy to w ogóle możliwe? Potrzebujesz inspiracji? Mamy dla Ciebie kilka cennych rad.
1 2 3 8
Więcej artykułów

Chcesz mieć piękny i wytrzymały taras na lata?

Skontaktuj się z nami lub sprawdź gdzie możesz kupić nasze produkty.
Gdzie kupić wsporniki?